Vlak 12206 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.05 | 3 | |||
Uherské Hradiště | 8.11 | 8.12 | 3 | ||
Kunovice zastávka | x | 8.16 | 8.16 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | x | 8.18 | 8.18 | ||
Ostrožská Nová Ves | 8.20 | 8.21 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 8.25 | 8.26 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | x | 8.28 | 8.28 | ||
Veselí nad Moravou | 8.31 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci