R 1179 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.12 | 1 | |||
Zliv | 17.23 | 17.24 | 4 | ||
Číčenice | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Protivín | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Písek | 17.55 | 17.58 | 1 | ||
Čížová | 18.05 | 18.06 | 1 | ||
Čimelice | 18.22 | 18.22 | 1 | ||
Mirovice | 18.29 | 18.30 | 1 | ||
Březnice | 18.38 | 18.39 | 1 | ||
Příbram | 18.57 | 19.01 | 1 | ||
Jince | 19.13 | 19.14 | 1 | ||
Lochovice | 19.22 | 19.23 | 1 | ||
Zdice | 19.31 | 19.32 | 3 | ||
Beroun | 19.40 | 19.41 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 20.12 | 20.15 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci