R 1178 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.23 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 17.29 | 17.31 | 6 | ||
Beroun | 18.10 | 18.15 | 6 | ||
Zdice | 18.24 | 18.26 | 3 | ||
Lochovice | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Jince | 18.42 | 18.43 | 1 | ||
Příbram | 18.54 | 18.59 | 1 | ||
Březnice | 19.16 | 19.17 | 1 | ||
Mirovice | 19.25 | 19.26 | 1 | ||
Čimelice | 19.33 | 19.33 | 1 | ||
Čížová | 19.49 | 19.49 | 1 | ||
Písek | 19.57 | 19.58 | 1 | ||
Protivín | 20.11 | 20.12 | 1 | ||
Číčenice | 20.18 | 20.19 | 1 | ||
Zliv | 20.30 | 20.31 | 1 | ||
České Budějovice | 20.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci