R 1177 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.12 | 1 | |||
Zliv | 15.23 | 15.24 | 4 | ||
Číčenice | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Protivín | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Písek | 15.55 | 15.58 | 1 | ||
Čížová | 16.05 | 16.06 | 1 | ||
Čimelice | 16.22 | 16.22 | 1 | ||
Mirovice | 16.29 | 16.30 | 1 | ||
Březnice | 16.38 | 16.39 | 1 | ||
Příbram | 16.57 | 17.01 | 1 | ||
Jince | 17.13 | 17.14 | 1 | ||
Lochovice | 17.22 | 17.23 | 1 | ||
Zdice | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Beroun | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 18.12 | 18.15 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci