R 1167 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 7.12 | 1 | |||
Zliv | 7.23 | 7.24 | 4 | ||
Číčenice | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Protivín | 7.42 | 7.43 | 2 | ||
Písek | 7.55 | 7.58 | 1 | ||
Čížová | 8.05 | 8.06 | 1 | ||
Čimelice | 8.22 | 8.22 | 1 | ||
Mirovice | 8.29 | 8.30 | 1 | ||
Březnice | 8.38 | 8.39 | 1 | ||
Příbram | 8.57 | 9.01 | 1 | ||
Jince | 9.13 | 9.14 | 1 | ||
Lochovice | 9.22 | 9.23 | 1 | ||
Zdice | 9.31 | 9.32 | 3 | ||
Beroun | 9.40 | 9.41 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 10.12 | 10.15 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci