R 1163 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 5.43 | 2 | |||
Písek | 5.55 | 5.56 | 1 | ||
Čížová | 6.03 | 6.04 | 1 | ||
Čimelice | 6.20 | 6.20 | 1 | ||
Mirovice | 6.27 | 6.28 | 1 | ||
Březnice | 6.36 | 6.38 | 1 | ||
Příbram | 6.56 | 7.01 | 1 | ||
Jince | 7.13 | 7.14 | 1 | ||
Lochovice | 7.22 | 7.23 | 1 | ||
Zdice | 7.31 | 7.32 | 3 | ||
Beroun | 7.40 | 7.41 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 8.12 | 8.14 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.21 | 2b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci