R 1162 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.23 | 9 | |||
Praha-Smíchov | 5.29 | 5.31 | 6 | ||
Beroun | 6.15 | 6.17 | 6 | ||
Zdice | 6.25 | 6.26 | 3 | ||
Lochovice | 6.33 | 6.34 | 1 | ||
Jince | 6.42 | 6.43 | 1 | ||
Příbram | 6.54 | 6.59 | 1 | ||
Březnice | 7.16 | 7.17 | 1 | ||
Mirovice | 7.25 | 7.26 | 1 | ||
Čimelice | 7.33 | 7.33 | 1 | ||
Čížová | 7.49 | 7.49 | 1 | ||
Písek | 7.57 | 7.58 | 1 | ||
Protivín | 8.11 | 8.12 | 1 | ||
Číčenice | 8.18 | 8.19 | 1 | ||
Zliv | 8.30 | 8.31 | 1 | ||
České Budějovice | 8.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci