Vlak 1061 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.26 | 14b | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.30 | 9.31 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.02 | 11.03 | 5 | ||
Přerov | 11.19 | 11.20 | 8 | ||
Otrokovice | 11.37 | 11.38 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.49 | 11.51 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 11.57 | 12.03 | 1 | ||
Uherský Brod | 12.19 | 12.26 | 1 | ||
Bojkovice město | 12.44 | 12.44 | 101 | ||
Slavičín | 12.58 | 12.58 | 1 | ||
Bylnice | 13.12 | 13.13 | 1 | ||
Nemšová | 13.28 | 13.29 | |||
Trenčianska Teplá | 13.34 | 13.36 | |||
Trenčín | 13.42 | 13.44 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 14.01 | 14.03 | |||
Piešťany | 14.15 | 14.17 | |||
Leopoldov | 14.28 | 14.35 | |||
Hlohovec | 14.40 | 14.46 | |||
Nitra | 15.13 |
jede od 3.4.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci