|
Os 4808 « předchozí | další » |
Trasa:
Brno hl.n. 9.45, Náměšť nad Oslavou 10.47-10.48, Třebíč 11.14-11.24, Okříšky 11.40-11.41, Jihlava 12.20 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 16.6.2019 (MIKY) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Třebíč - Jihlava jede v a - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - vlak nečeká na žádné přípoje (Brno hl.n.)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 2) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 3) - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) |
|
Poznámky k oběhům:
a) V od 1435, pro 4813, v od 4831, pro 4813, v od 9.VI. od 4829 |
|
|