TL 20922 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.02 | 111 | |||
Machnín | x | 16.06 | 16.06 | ||
Machnín hrad | x | 16.07 | 16.07 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 16.09 | 16.09 | ||
Chrastava | 16.12 | 16.14 | 1 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 16.17 | 16.17 | ||
Chotyně | x | 16.21 | 16.21 | ||
Hrádek nad Nisou | 16.25 | 16.31 | 1 | ||
Zittau | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 16.47 | 16.47 | ||
Hainewalde | x | 16.50 | 16.50 | ||
Großschönau (Sachs) | 16.54 | 16.54 | 1 | ||
Varnsdorf | 16.59 | 17.04 | 2 | ||
Dolní Podluží | x | 17.07 | 17.07 | 1 | |
Jiřetín pod Jedlovou | x | 17.12 | 17.12 | ||
Horní Podluží | x | 17.15 | 17.15 | ||
Rybniště | 17.22 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci