TL 20916 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 12.31 | 111 | |||
Chrastava-Andělská Hora | x | 12.37 | 12.37 | ||
Chrastava | 12.40 | 12.42 | 1 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 12.45 | 12.45 | ||
Chotyně | x | 12.49 | 12.49 | ||
Hrádek nad Nisou | 12.53 | 12.56 | 1 | ||
Zittau | 13.06 | 13.09 | 2 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 13.14 | 13.14 | ||
Hainewalde | x | 13.17 | 13.17 | ||
Großschönau (Sachs) | 13.21 | 13.21 | 1 | ||
Varnsdorf | 13.26 | 13.26 | 1a | ||
Varnsdorf staré nádraží | x | 13.29 | 13.29 | 1 | |
Varnsdorf - pivovar Kocour | x | 13.31 | 13.31 | ||
Seifhennersdorf | 13.35 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci