TL 20910 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 10.02 | 111 | |||
Machnín | x | 10.06 | 10.06 | ||
Machnín hrad | x | 10.07 | 10.07 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 10.09 | 10.09 | ||
Chrastava | 10.12 | 10.14 | 1 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 10.17 | 10.17 | ||
Chotyně | x | 10.21 | 10.21 | ||
Hrádek nad Nisou | 10.25 | 10.30 | 1 | ||
Zittau | 10.40 | 10.42 | 2 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 10.47 | 10.47 | ||
Hainewalde | x | 10.50 | 10.50 | ||
Großschönau (Sachs) | 10.54 | 10.54 | 1 | ||
Varnsdorf | 10.59 | 11.04 | 2 | ||
Dolní Podluží | x | 11.07 | 11.07 | 1 | |
Jiřetín pod Jedlovou | x | 11.12 | 11.12 | ||
Horní Podluží | x | 11.15 | 11.15 | ||
Rybniště | 11.22 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci