RJ 1040 „RegioJet“ | |
Řazení vlaku: 193 + Bmz + Bmpz + ABmz + 2xAmz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno dolní nádraží | 5.00 | 4 | |||
Brno-Židenice | 5.05 | 5.06 | 2 | ||
Adamov | 5.17 | 5.18 | 2 | ||
Blansko | 5.24 | 5.25 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 5.35 | 5.36 | 2 | ||
Letovice | 5.43 | 5.44 | 2 | ||
Svitavy | 6.00 | 6.01 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.18 | 6.19 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.45 | 6.47 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci