Vlak 1017 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.47 | 1b | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.40 | 18.41 | 1 | ||
Česká Třebová | 19.15 | 19.16 | 12 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.37 | 19.38 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.00 | 20.02 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 20.34 | 20.35 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 21.00 | 21.02 | 1 | ||
Ostrava uhelné nádraží | 21.08 | 21.10 | 803 | ||
Ostrava-Stodolní | 21.13 | 21.14 | |||
Havířov | 21.29 | 21.30 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.47 | 21.48 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 21.55 | 21.56 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 22.00 | 22.01 | 1 | ||
Návsí (Nawsie) | 22.07 | 5 |
nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci