Vlak 1016 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havířov | 16.24 | 6 | |||
Ostrava-Stodolní | 16.38 | 16.39 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 16.43 | 16.45 | 801 | ||
Ostrava-Svinov | 16.51 | 16.53 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 17.18 | 17.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.47 | 17.50 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Česká Třebová | 18.35 | 18.39 | 16 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.12 | 19.14 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci