Vlak 1010 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 9.49 | 5 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 9.54 | 9.54 | 4 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 9.58 | 9.59 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.06 | 10.07 | 2 | ||
Havířov | 10.23 | 10.24 | 2 | ||
Ostrava-Stodolní | 10.38 | 10.39 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 10.43 | 10.44 | 801 | ||
Ostrava-Svinov | 10.51 | 10.53 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 11.18 | 11.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.47 | 11.50 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 12.13 | 12.14 | 2 | ||
Česká Třebová | 12.35 | 12.39 | 16 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.12 | 13.14 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci