LE 1363 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.09 | 13b | |||
Praha-Libeň | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Kolín | 17.46 | 17.46 | 101 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.57 | 18.58 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.18 | 19.20 | 1 | ||
Přerov | 19.34 | 19.35 | 12a | ||
Hulín | 19.44 | 19.45 | 2 | ||
Otrokovice | 19.52 | 19.53 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.02 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci