LE 1354 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 5.50 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 5.56 | 5.58 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 6.04 | 6.06 | 2 | ||
Studénka | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 6.21 | 6.22 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 6.33 | 6.34 | 2 | ||
Přerov | 6.51 | 6.55 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.09 | 7.11 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 7.32 | 7.36 | 6 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Kolín | 8.47 | 8.48 | 102 | ||
Praha-Libeň | 9.16 | 9.17 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.23 | 13b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci