LE 1350 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prešov | 23.42 | ||||
Spišská Nová Ves | 0.32 | 0.33 | |||
Poprad-Tatry | 0.50 | 0.52 | |||
Štrba | 1.10 | 1.11 | |||
Liptovský Mikuláš | 1.37 | 1.38 | |||
Ružomberok | 1.54 | 1.55 | |||
Vrútky | 2.20 | 2.21 | |||
Žilina | 2.37 | 2.38 | |||
Čadca | 2.59 | 3.00 | 2 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 3.18 | 3.19 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 3.25 | 3.26 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 3.41 | 3.42 | 2 | ||
Bohumín | 3.55 | 3.56 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 4.02 | 4.04 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 4.10 | 4.12 | 2 | ||
Studénka | 4.20 | 4.21 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 4.27 | 4.28 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 4.39 | 4.40 | 2 | ||
Přerov | 4.57 | 5.01 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.15 | 5.17 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 5.38 | 5.39 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.28 | 6.29 | 2 | ||
Kolín | 6.47 | 6.48 | 102 | ||
Praha-Libeň | 7.16 | 7.17 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.23 | 13b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci