Os 25459 „Skalne Miasto“ | |
Řazení vlaku: SA 134 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Adršpach | 18.47 | 2 | |||
Teplice nad Metují skály | x | 18.52 | 18.52 | ||
Teplice nad Metují město | x | 18.56 | 18.56 | 1 | |
Teplice nad Metují | 18.59 | 19.05 | 1 | ||
Meziměstí | 19.14 | 19.18 | 1 | ||
Mieroszów | 19.31 | 19.32 | 1 | ||
Unisław Śłąski | 19.44 | 19.44 | |||
Boguszów Gorce Wschód | 19.53 | 19.53 | |||
Wałbrzych Główny | 19.59 | 19.59 | |||
Wałbrzych Miasto | 20.09 | 20.10 | |||
Wałbrzych Szczawienko | 20.14 | 20.15 | |||
Świebodzice | 20.24 | 20.25 | |||
Wrocław Główny | 21.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci