Os 25458 | |
Řazení vlaku: SA 134 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wałbrzych Główny | 16.36 | ||||
Boguszów Gorce Wschód | 16.41 | 16.42 | |||
Unisław Śłąski | 16.49 | 16.50 | |||
Mieroszów | 17.02 | 17.03 | 1 | ||
Meziměstí | 17.16 | 17.43 | 5 | ||
Teplice nad Metují | 17.52 | 17.57 | 4 | ||
Teplice nad Metují město | x | 18.00 | 18.00 | 1 | |
Teplice nad Metují skály | x | 18.04 | 18.04 | ||
Adršpach | 18.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci