Os 25406 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 15.34 | 3 | |||
Trutnov střed | 15.37 | 15.38 | 1 | ||
Trutnov-Poříčí | 15.40 | 15.42 | 102 | ||
Libeč | x | 15.46 | 15.46 | ||
Křenov | x | 15.52 | 15.52 | ||
Bernartice u Trutnova | x | 15.56 | 15.56 | ||
Královec | 16.00 | 16.04 | 1 | ||
Lubawka | 16.10 | 16.11 | 1 | ||
Błażkowa | 16.17 | 16.17 | |||
Kamienna Góra | 16.26 | 16.29 | 2 | ||
Sędzisław | 16.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci