Os 25402 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 11.34 | 3 | |||
Trutnov střed | 11.37 | 11.38 | 1 | ||
Trutnov-Poříčí | 11.40 | 11.42 | 102 | ||
Libeč | x | 11.46 | 11.46 | ||
Křenov | x | 11.52 | 11.52 | ||
Bernartice u Trutnova | x | 11.56 | 11.56 | ||
Královec | 12.00 | 12.04 | 1 | ||
Lubawka | 12.10 | 12.11 | 1 | ||
Błażkowa | 12.17 | 12.17 | |||
Kamienna Góra | 12.26 | 12.29 | 2 | ||
Sędzisław | 12.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci