Os 25400 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 7.36 | 3 | |||
Trutnov střed | 7.39 | 7.40 | 1 | ||
Trutnov-Poříčí | 7.42 | 7.44 | 102 | ||
Libeč | x | 7.48 | 7.48 | ||
Křenov | x | 7.54 | 7.54 | ||
Bernartice u Trutnova | x | 7.58 | 7.58 | ||
Královec | 8.02 | 8.04 | 1 | ||
Lubawka | 8.10 | 8.11 | 1 | ||
Błażkowa | 8.17 | 8.17 | |||
Kamienna Góra | 8.26 | 8.29 | 2 | ||
Sędzisław | 8.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci