Os 18025 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prachatice | 14.35 | 1 | |||
Husinec | x | 14.40 | 14.40 | 1 | |
Strunkovice nad Blanicí | 14.47 | 14.48 | 3 | ||
Blanice | x | 14.51 | 14.51 | ||
Bavorov | 14.56 | 15.00 | 3 | ||
Svinětice | x | 15.03 | 15.03 | ||
Pražák | x | 15.08 | 15.08 | ||
Vodňany | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Číčenice | 15.19 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci