Os 18022 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 14.39 | 6 | |||
Vodňany | 14.45 | 14.46 | 1 | ||
Pražák | x | 14.50 | 14.50 | ||
Svinětice | x | 14.54 | 14.54 | ||
Bavorov | 14.57 | 15.01 | 1 | ||
Blanice | x | 15.07 | 15.07 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 15.10 | 15.11 | 1 | ||
Husinec | x | 15.17 | 15.17 | 1 | |
Prachatice | 15.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci