Os 18013 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 16.19 | 1a | |||
Stožec | x | 16.25 | 16.25 | 1 | |
Černý Kříž | 16.30 | 16.33 | 1 | ||
Dobrá na Šumavě | x | 16.36 | 16.36 | ||
Volary | 16.41 | 16.45 | 3 | ||
Spálenec | x | 16.57 | 16.57 | ||
Zbytiny | 16.59 | 17.02 | 2 | ||
Skříněřov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Ovesné u Prachatic | x | 17.12 | 17.12 | ||
Chroboly | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Rohanov | x | 17.21 | 17.21 | ||
Prachatice lázně | x | 17.27 | 17.27 | 1 | |
Prachatice | 17.30 | 17.35 | 1 | ||
Husinec | x | 17.40 | 17.40 | 1 | |
Strunkovice nad Blanicí | 17.47 | 17.48 | 3 | ||
Blanice | x | 17.51 | 17.51 | ||
Bavorov | 17.56 | 18.00 | 3 | ||
Svinětice | x | 18.03 | 18.03 | ||
Pražák | x | 18.08 | 18.08 | ||
Vodňany | 18.12 | 18.13 | 3 | ||
Číčenice | 18.19 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci