R 1092 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.04 | 6 | |||
Kaznějov | 18.30 | 18.31 | 1 | ||
Plasy | 18.38 | 18.38 | 1 | ||
Žihle | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 19.08 | 19.09 | 1 | ||
Kryry | 19.19 | 19.20 | 1 | ||
Vroutek | 19.25 | 19.26 | 1 | ||
Podbořany | 19.34 | 19.35 | 1 | ||
Žatec západ | 19.56 | 19.57 | 201 | ||
Žatec | 19.59 | 20.02 | 1 | ||
Chomutov | 20.23 | 20.24 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 20.26 | 20.27 | |||
Jirkov zastávka | 20.30 | 20.30 | |||
Most | 20.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci