R 1089 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 13.09 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 13.22 | 13.22 | |||
Odb Chomutov město | 13.26 | 13.26 | |||
Chomutov | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Žatec | 13.50 | 13.53 | 1 | ||
Žatec západ | 13.55 | 13.57 | 203 | ||
Podbořany | 14.18 | 14.19 | 1 | ||
Vroutek | 14.27 | 14.27 | 1 | ||
Kryry | 14.33 | 14.33 | 1 | ||
Blatno u Jesenice | 14.44 | 14.45 | 1 | ||
Žihle | 14.56 | 14.59 | 1 | ||
Plasy | 15.19 | 15.20 | 1 | ||
Kaznějov | 15.27 | 15.28 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.54 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök