R 1088 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.04 | 6 | |||
Kaznějov | 14.30 | 14.31 | 1 | ||
Plasy | 14.38 | 14.38 | 1 | ||
Žihle | 14.57 | 14.58 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 15.08 | 15.09 | 1 | ||
Kryry | 15.19 | 15.20 | 1 | ||
Vroutek | 15.25 | 15.26 | 1 | ||
Podbořany | 15.34 | 15.35 | 1 | ||
Žatec západ | 15.56 | 15.57 | 201 | ||
Žatec | 15.59 | 16.02 | 1 | ||
Chomutov | 16.23 | 16.24 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 16.26 | 16.27 | |||
Jirkov zastávka | 16.30 | 16.30 | |||
Most | 16.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci