Os 9971 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 22.36 | 3 | |||
Dobřichovice | 22.40 | 22.41 | 1 | ||
Všenory | 22.43 | 22.43 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.46 | 22.46 | |||
Černošice | 22.48 | 22.49 | |||
Praha-Radotín | 22.52 | 22.53 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 22.56 | 22.56 | |||
Praha-Smíchov | 23.04 | 23.05 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.12 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci