Os 9962 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + 2xBdmteeo296 + ABfhpvee395 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.29 | 9b | |||
Praha-Smíchov | 18.35 | 18.38 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.44 | 18.44 | |||
Praha-Radotín | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Černošice | 18.51 | 18.51 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.53 | 18.54 | |||
Všenory | 18.56 | 18.57 | |||
Dobřichovice | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Řevnice | 19.03 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci