Os 9940 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + 3xBdmteeo296 + ABfhpvee395 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.59 | 9 | |||
Praha-Smíchov | 13.05 | 13.08 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 13.14 | 13.14 | |||
Praha-Radotín | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Černošice | 13.21 | 13.21 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.23 | 13.24 | |||
Všenory | 13.26 | 13.27 | |||
Dobřichovice | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Řevnice | 13.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci