Os 9781 „Cyklohráček“ | |
Řazení vlaku: 812 + Btax781 + Bdtax785 + Bfbdtax792 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slaný | 11.01 | 1 | |||
Slaný předměstí | 11.05 | 11.05 | 1 | ||
Podlešín | 11.10 | 11.11 | 1 | ||
Koleč | 11.22 | 11.22 | |||
Zákolany zastávka | 11.25 | 11.26 | |||
Kováry | 11.29 | 11.30 | |||
Noutonice | 11.37 | 11.38 | 1 | ||
Tuchoměřice | 11.43 | 11.43 | |||
Středokluky | 11.46 | 11.47 | 1 | ||
Dobrovíz | 11.51 | 11.51 | |||
Hostouň u Prahy | 11.53 | 11.53 | |||
Jeneč zastávka | 11.57 | 11.57 | |||
Hostivice | 12.02 | 12.07 | 1 | ||
Praha-Zličín | 12.12 | 12.20 | 2 | ||
Praha-Cibulka | 12.26 | 12.27 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 12.38 | 12.39 | 2s | ||
Praha hlavní nádraží | 12.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci