Os 9539 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 21.30 | 5 | |||
Příšovice | 21.35 | 21.35 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 21.39 | 21.39 | 1 | ||
Březina nad Jizerou | x | 21.42 | 21.42 | ||
Mnichovo Hradiště | 21.47 | 21.48 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | x | 21.53 | 21.53 | ||
Bakov nad Jizerou | 21.56 | 21.57 | 1 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 22.01 | 22.02 | 1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22.09 | 22.21 | 1 | ||
Krnsko | x | 22.25 | 22.25 | ||
Chotětov | 22.32 | 22.32 | 1 | ||
Zdětín u Chotětova | x | 22.36 | 22.36 | ||
Kropáčova Vrutice | 22.41 | 22.42 | 2 | ||
Košátky | x | 22.44 | 22.44 | ||
Kojovice | x | 22.47 | 22.47 | ||
Byšice | 22.51 | 22.52 | 1 | ||
Všetaty | 22.56 | 23.00 | 18 | ||
Tišice | x | 23.03 | 23.03 | ||
Neratovice | 23.07 | 23.08 | 1 | ||
Neratovice sídliště | x | 23.10 | 23.10 | ||
Kojetice u Prahy | x | 23.13 | 23.13 | ||
Zlonín | x | 23.16 | 23.16 | ||
Měšice u Prahy | 23.18 | 23.21 | 1 | ||
Hovorčovice | x | 23.24 | 23.24 | ||
Praha-Čakovice | 23.28 | 23.29 | 1 | ||
Praha-Kbely | x | 23.32 | 23.32 | ||
Praha-Satalice | 23.35 | 23.35 | 1 | ||
Praha-Vysočany | 23.43 | 23.44 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.50 | 23.55 | 22 | ||
Praha-Vršovice | 23.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci