Os 9420 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milovice | 13.47 | 2 | |||
Lysá nad Labem | 13.53 | 13.54 | 3 | ||
Čelákovice-Jiřina | 14.00 | 14.00 | |||
Čelákovice | 14.02 | 14.03 | 2 | ||
Zeleneč | 14.10 | 14.10 | |||
Praha-Horní Počernice | 14.14 | 14.15 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 14.23 | 14.25 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci