Os 9357 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.01 | 2 | |||
Praha-Libeň | 20.07 | 20.08 | 3 | ||
Praha-Kyje | 20.11 | 20.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.13 | 20.13 | |||
Praha-Běchovice | 20.16 | 20.17 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 20.19 | 20.19 | |||
Praha-Klánovice | 20.22 | 20.22 | |||
Úvaly | 20.26 | 20.27 | 1c | ||
Tuklaty | 20.30 | 20.30 | |||
Rostoklaty | 20.33 | 20.33 | |||
Český Brod | 20.38 | 20.39 | 1 | ||
Klučov | 20.42 | 20.42 | |||
Poříčany | 20.45 | 20.45 | 1 | ||
Tatce | 20.49 | 20.49 | |||
Pečky | 20.52 | 20.55 | 3 | ||
Cerhenice | 20.58 | 20.58 | |||
Velim | 21.01 | 21.02 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 21.04 | 21.04 | |||
Kolín zastávka | 21.08 | 21.08 | |||
Kolín | 21.11 | 21.13 | 100 | ||
Kolín dílny | 21.15 | 21.15 | |||
Starý Kolín | 21.19 | 21.19 | |||
Záboří nad Labem | 21.23 | 21.24 | 1 | ||
Týnec nad Labem | 21.25 | 21.26 | |||
Kojice | 21.28 | 21.28 | |||
Chvaletice | 21.30 | 21.31 | |||
Řečany nad Labem | 21.35 | 21.37 | 3 | ||
Lhota pod Přeloučí | 21.40 | 21.40 | |||
Přelouč | 21.44 | 21.45 | 1 | ||
Valy u Přelouče | 21.48 | 21.48 | |||
Pardubice-Opočínek | 21.51 | 21.51 | |||
Pardubice-Svítkov | 21.54 | 21.55 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 21.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci