Os 9329 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.01 | 2 | |||
Praha-Libeň | 13.07 | 13.08 | 3 | ||
Praha-Kyje | 13.11 | 13.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 13.13 | 13.13 | |||
Praha-Běchovice | 13.16 | 13.17 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 13.19 | 13.19 | |||
Praha-Klánovice | 13.22 | 13.22 | |||
Úvaly | 13.26 | 13.27 | 1c | ||
Tuklaty | 13.30 | 13.30 | |||
Rostoklaty | 13.33 | 13.33 | |||
Český Brod | 13.38 | 13.39 | 1 | ||
Klučov | 13.42 | 13.42 | |||
Poříčany | 13.45 | 13.45 | 1 | ||
Tatce | 13.49 | 13.49 | |||
Pečky | 13.52 | 13.55 | 3 | ||
Cerhenice | 13.58 | 13.58 | |||
Velim | 14.01 | 14.02 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 14.04 | 14.04 | |||
Kolín zastávka | 14.08 | 14.08 | |||
Kolín | 14.11 | 104a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci