Os 9151 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 16.40 | 5 | |||
Čelákovice-Jiřina | 16.46 | 16.46 | |||
Čelákovice | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Zeleneč | 16.55 | 16.55 | |||
Praha-Horní Počernice | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 17.08 | 17.09 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.15 | 17.17 | 22 | ||
Praha-Vršovice | 17.21 | 17.22 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 17.26 | 17.26 | |||
Praha-Hostivař | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 17.34 | 17.34 | |||
Praha-Uhříněves | 17.37 | 17.38 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 17.41 | 17.41 | |||
Říčany | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Světice | 17.48 | 17.48 | |||
Strančice | 17.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci