Vlak 9086 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Braník | 8.44 | 3 | |||
Praha-Uhříněves | 9.31 | 9.33 | 1 | ||
Říčany | 9.41 | 9.43 | 1 | ||
Strančice | 9.51 | 9.57 | 3 | ||
Čerčany | 10.09 | 11.02 | 1 | ||
Benešov u Prahy | 11.12 | 11.15 | 1 | ||
Olbramovice | 11.29 | 11.36 | 5 | ||
Vrchotovy Janovice | 11.44 | 11.46 | |||
Štětkovice | 11.55 | 11.57 | 1 | ||
Sedlčany | 12.11 | 1 |
jede 22.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci