Os 9074 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 21.05 | 5b | |||
Poříčí nad Sázavou | x | 21.08 | 21.08 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 21.12 | 21.12 | ||
Pecerady | x | 21.16 | 21.16 | 1 | |
Týnec nad Sázavou | 21.20 | 21.40 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 21.42 | 21.42 | ||
Krhanice | x | 21.46 | 21.46 | 1 | |
Prosečnice | x | 21.50 | 21.50 | ||
Kamenný Přívoz | x | 21.53 | 21.53 | 1 | |
Jílové u Prahy | 21.57 | 22.03 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | x | 22.08 | 22.08 | ||
Petrov u Prahy | x | 22.14 | 22.14 | ||
Petrov-Chlomek | x | 22.17 | 22.17 | ||
Davle | 22.20 | 22.21 | 3 | ||
Skochovice | x | 22.27 | 22.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 22.30 | 22.31 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 22.34 | 22.34 | ||
Praha-Zbraslav | 22.38 | 22.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | x | 22.41 | 22.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 22.44 | 22.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 22.48 | 22.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 22.52 | 22.52 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 22.55 | 22.55 | |||
Praha-Vršovice | 23.00 | 23.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.05 | 24b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci