Os 9066 | |
Řazení vlaku: 749_121 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 15.38 | 5 | |||
Poříčí nad Sázavou | 15.41 | 15.42 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 15.45 | 15.46 | |||
Pecerady | 15.50 | 15.50 | 1 | ||
Týnec nad Sázavou | 15.54 | 16.11 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | 16.13 | 16.14 | |||
Krhanice | 16.17 | 16.18 | 1 | ||
Prosečnice | 16.21 | 16.22 | |||
Kamenný Přívoz | 16.24 | 16.25 | 1 | ||
Jílové u Prahy | 16.29 | 16.30 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | 16.36 | 16.36 | |||
Petrov u Prahy | 16.41 | 16.42 | |||
Petrov-Chlomek | 16.44 | 16.44 | |||
Davle | 16.48 | 16.49 | 3 | ||
Skochovice | 16.55 | 16.55 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.58 | 17.00 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.03 | 17.03 | |||
Praha-Zbraslav | 17.07 | 17.07 | 1 | ||
Praha-Komořany | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | 1a | ||
Praha-Braník | 17.18 | 17.18 | 1 | ||
Praha-Krč | 17.22 | 17.23 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 17.25 | 17.25 | |||
Praha-Vršovice | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci