R 897 „Zlínský expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Aee140 + Bee238 + 2xBdpee231 + 3xBee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 18.46 | 9 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.53 | 18.58 | 2b | ||
Praha-Libeň | 19.04 | 19.05 | 1 | ||
Kolín | 19.36 | 19.38 | 101 | ||
Přelouč | 19.52 | 19.53 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.02 | 20.07 | 3 | ||
Choceň | 20.24 | 20.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 20.37 | 20.41 | 3 | ||
Česká Třebová | 20.50 | 20.51 | 12 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.29 | 21.31 | 1 | ||
Přerov | 21.45 | 21.46 | 8 | ||
Hulín | 21.55 | 21.56 | 2 | ||
Otrokovice | 22.04 | 22.14 | 3 | ||
Zlín střed | 22.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci