R 888 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdpee231 + Bee238 + Aee140 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 10.31 | 1 | |||
Újezdec u Luhačovic | 10.45 | 10.45 | 2 | ||
Uherský Brod | 10.50 | 11.10 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 11.26 | 11.27 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.33 | 11.43 | 3 | ||
Otrokovice | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Hulín | 12.03 | 12.04 | 1 | ||
Přerov | 12.13 | 12.15 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.29 | 12.31 | 2 | ||
Česká Třebová | 13.12 | 13.14 | 16 | ||
Ústí nad Orlicí | 13.23 | 13.24 | 2 | ||
Choceň | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.55 | 14.01 | 4 | ||
Přelouč | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Kolín | 14.24 | 14.26 | 102 | ||
Praha-Libeň | 14.57 | 14.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.04 | 15.10 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 15.16 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci