Os 8846 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 14.08 | 3 | |||
Rostoklaty | 14.12 | 14.12 | |||
Tuklaty | 14.15 | 14.15 | |||
Úvaly | 14.18 | 14.19 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 14.22 | 14.22 | |||
Praha-Běchovice střed | 14.25 | 14.25 | |||
Praha-Běchovice | 14.27 | 14.29 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 14.31 | 14.31 | |||
Praha-Kyje | 14.34 | 14.34 | |||
Praha-Libeň | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.46 | 14.50 | 9 | ||
Praha-Smíchov | 14.56 | 14.58 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 15.04 | 15.04 | |||
Praha-Radotín | 15.06 | 15.07 | 2 | ||
Černošice | 15.11 | 15.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.13 | 15.14 | |||
Všenory | 15.16 | 15.17 | |||
Dobřichovice | 15.18 | 15.19 | 2 | ||
Řevnice | 15.22 | 15.23 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 15.26 | 15.26 | 2 | ||
Karlštejn | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Srbsko | 15.35 | 15.35 | |||
Beroun | 15.40 | 12b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci