R 883 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Aee140 + Bee238 + 2xBdpee231 + 2xBee238 + 3xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.45 | 10a | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.05 | 6.07 | 1 | ||
Choceň | 6.24 | 6.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.37 | 6.41 | 3 | ||
Česká Třebová | 6.50 | 6.51 | 12 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.29 | 7.31 | 1 | ||
Přerov | 7.45 | 7.46 | 8 | ||
Hulín | 7.55 | 7.56 | 2 | ||
Otrokovice | 8.03 | 8.04 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.15 | 8.27 | 6 | ||
Uherské Hradiště | 8.33 | 8.36 | 5 | ||
Uherský Brod | 8.53 | 9.00 | 1 | ||
Újezdec u Luhačovic | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Luhačovice | 9.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci