Os 8815 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.20 | 12b | |||
Srbsko | 6.25 | 6.25 | |||
Karlštejn | 6.29 | 6.30 | 1 | ||
Zadní Třebaň | 6.33 | 6.34 | 1 | ||
Řevnice | 6.36 | 6.37 | 1 | ||
Dobřichovice | 6.40 | 6.41 | 1 | ||
Všenory | 6.43 | 6.43 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.46 | 6.46 | |||
Černošice | 6.48 | 6.49 | |||
Praha-Radotín | 6.52 | 6.53 | 1 | ||
Praha-Velká Chuchle | 6.56 | 6.56 | |||
Praha-Smíchov | 7.04 | 7.05 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.12 | 7.14 | 1b | ||
Praha-Libeň | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 7.24 | 7.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 7.26 | 7.26 | |||
Praha-Běchovice | 7.29 | 7.30 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 7.31 | 7.31 | |||
Praha-Klánovice | 7.34 | 7.34 | |||
Úvaly | 7.39 | 7.42 | 3 | ||
Tuklaty | 7.45 | 7.45 | |||
Rostoklaty | 7.48 | 7.48 | |||
Český Brod | 7.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci