..: Trasa vlaku Os 8812 - JŘ 2019 :..
Os 8812
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Nymburk hlavní nádraží   5.09 12
  Nymburk město  5.12 5.13 1
  Hořátev  5.18 5.18 1
  Sadská  5.22 5.23 1
  Třebestovice  5.26 5.26 1
  Poříčany  5.30 5.31 4
  Klučov  5.33 5.33 
  Český Brod  5.37 5.38 2
  Rostoklaty  5.42 5.42 
  Tuklaty  5.45 5.45 
  Úvaly  5.48 5.49 2
  Praha-Klánovice  5.52 5.52 
  Praha-Běchovice střed  5.55 5.55 
  Praha-Běchovice  5.57 5.59 2
  Praha-Dolní Počernice  6.01 6.01 
  Praha-Kyje  6.04 6.04 
  Praha-Libeň  6.08 6.09 2
  Praha hlavní nádraží  6.16 6.20 9
  Praha-Smíchov  6.26 6.28 2
  Praha-Velká Chuchle  6.34 6.34 
  Praha-Radotín  6.36 6.37 2
  Černošice  6.41 6.41 
  Černošice-Mokropsy  6.43 6.44 
  Všenory  6.46 6.47 
  Dobřichovice  6.48 6.49 2
  Řevnice  6.52 6.53 2
  Zadní Třebaň  6.56 6.56 2
  Karlštejn  7.00 7.01 2
  Srbsko  7.05 7.05 
  Beroun  7.10  12b

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster