R 874 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 660 + 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.57 | 2 | |||
Brno-Židenice | 5.00 | 5.02 | 2 | ||
Blansko | 5.19 | 5.20 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 5.29 | 5.30 | 2 | ||
Letovice | 5.37 | 5.39 | 2 | ||
Březová nad Svitavou | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Svitavy | 5.57 | 6.01 | 1 | ||
Česká Třebová | 6.11 | 6.14 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Choceň | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.55 | 7.01 | 2 | ||
Přelouč | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Kolín | 7.24 | 7.26 | 102 | ||
Praha-Libeň | 7.57 | 7.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.04 | 8.11 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 8.17 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci