R 870 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.53 | 2 | |||
Brno-Židenice | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Blansko | 9.14 | 9.15 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 9.26 | 9.30 | 2 | ||
Letovice | 9.37 | 9.39 | 2 | ||
Březová nad Svitavou | 9.45 | 9.46 | 2 | ||
Svitavy | 9.57 | 10.03 | 6 | ||
Česká Třebová | 10.13 | 10.14 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 10.23 | 10.24 | 2 | ||
Choceň | 10.35 | 10.36 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.55 | 11.01 | 4 | ||
Přelouč | 11.09 | 11.10 | 2 | ||
Kolín | 11.24 | 11.26 | 102 | ||
Praha-Libeň | 11.57 | 11.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.04 | 12.10 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 12.16 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci